Uluslararası Taşımacılık, bir ülkeden bir diğerine yapılan ticari eşya taşımacılığını ifade ederken küresel ve ekonomik etkileşimi destekleyen en yaygın ve önemli lojistik bileşenidir. İki ülke arasında alış/satış ı yapılan ticari eşyanın ihracat gümrük beyanı, güzergah ülkeler üzerinde transit geçiş işlemleri ve varış yapılan ülkede ithalat gümrük beyanı gibi aşamaları içerir. Uluslararası Taşımacılık ülkeler için küresel ticaretin ve uluslararası ekonomik entegrasyonun temel taşı olarak da değerlendirilebilir.
SD-C Taşımacılık Türkiye'den tüm Avrupa, BDT, İskandinavya, Baltık ve Ortadoğu ülkelerine sizin adınıza bir ulaşım köprüsü kurdu. Zaman veya bütçe sizin için daha mı önemli? Ya da her ikisi de? Cevabınız ne olursa olsun, tüm Uluslararası Nakliye ihtiyaçlarınız için esnek ve zengin seçeneklerle size tam zamanında teslimat sözü veriyoruz.
SD-C Taşımacılık Müşterilerinin Uluslararası karayolu taşımacılığının tüm avantajlarından yararlanmasına yardımcı olur. Uzman ekibimiz tüm Avrupa, BDT, İskandinavya, Baltık ve Ortadoğu ülkelerinde en uygun rotaları geliştirdiler. Müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını göz önünde bulundururlar ve mutabık kalınan şartlara en iyi fiyatlarla tam uyum içinde taşıma sağlamaktadır. Geniş uluslararası acente ağımız ve işbirliğimiz sayesinde esnek bir fiyatlandırma politikası sunmakta ve hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmaktayız.

#UluslararasıTasimacilik