Pres Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : Sömmerda,Almanya
Teslimat : İstanbul,Türkiye
Yük : Döküm Ünitesi Taşıması/Nakliyesi

Pres Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : Ordu,Türkiye
Teslimat : Koscian,Polonya
Yük : Melamin Pres Makinası Taşıması/Nakliyesi

Pres Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : Konya, Türkiye
Teslimat : Port Of Novorossisk, Rusya
Yük : Pres Makinası Taşıması/Nakliyesi

Pres Makinesi taşımacılığı/nakliyesi büyük ölçekli ve ağır ekipmanlardan biri olan Pres Makinesinin yerinden kaldırılması, taşınması Telim edilmesi sürecidir. Pres Makinesi, otomotiv, havacılık, metal işleme, ve diğer endüstrilerde saçlara şekil verme, kıvırma, düzleme gibi işlemlerde kullanılan işlevsel, önemli ve değerli ekipmanlardır. Pres Makinesi taşımacılığı/nakliyesi, ekipmanın güvenliği ve performansının korunmasını sağlamak için Pres Makinesi nin bilgisayarlı kontrol ünitelerinin yükleme taşıma ve teslim esnasında ıslanmaması ve kaldırma ekipmanının sapanları ile hasar görmemesi için özel bir muhafaza yapılması önemlidir.
.
SD-C Taşımacılık bir Pres Makinesi taşımacılığı/nakliyesi İçin aşağıdaki aşamaları takip eder ve uygular….
Planlama: Pres Makinesinin taşınması için bir plan yapılır. Bu plan, yükleme, boşaltma, güzergahın belirlenmesi, Taşımanın yapılacağı güzergah da Ağır Nakliye (Gabari Dışı Taşıma) izinlerin alınması ve diğer lojistik detayları içerir.
Hazırlık: Eğer Pres Makinesi kullanılmış ise, bulunduğu yerde Pres Makinesi uzman teknik ekip tarafından kapatılması, bağlantıların kesilmesi, demonte edilebilir parçaların sökülmesi ve bilgisayarlı kontrol ünitelerinin ıslanma ve darbeye karşı güvenlik önlemleri alınarak yüklemeye hazır hale getirilir..
Yükleme: Sökülen veya yeni üretilmiş Pres Makinesi Belirlenen en uygun ekipman kullanılarak belirlenmiş en uygun taşıma aracına yüklenir, ve Pres Makinesi nin yüklenmiş olduğu araca sabitlemesi yapılır..
Taşıma: Pres Makinesi ın sorunsuz teslimi için önceden belirlenmiş güzergâhta öncü/artçı araç desteği ile trafik de güvenli seyir ve müşteri tarafın dan belirlenmiş varış noktasına ulaşım sağlanır. Teslim ve kurulum : Müşteri tarafından belirlenmiş adreste şayet talep ediliyor ise uygun kaldırma ekipmanı ile Pres Makinesi araçtan kaldırılarak müşterinin belirlediği zemine indirilir ve yine talep ediliyor ise kurulumu yapılarak teslim edilir..