Mobil ekipman & Lastikli Araç Taşımacılığı

Yükleme : Edirne,Türkiye
Teslimat : Varşova,Polonya
Yük : Askeri Kamyon Taşıması/Nakliyesi

Mobil ekipman & Lastikli Araç Taşımacılığı

Yükleme : Otopeni,Romanya
Teslimat : Tekirdağ,Türkiye
Yük : Çöp Kamyonu Taşıması/Nakliyesi

Mobil ekipman & Lastikli Araç Taşımacılığı

Yükleme : Kocaeli,Türkiye
Teslimat : Vilnus,Litvanya
Yük : Otobüs Taşıması/Nakliyesi

Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçların Taşımacılığı/Nakliyesi, çeşitli endüstriyel sektörlerde malzeme taşıma ve işleme işlemlerinde kullanılan araçlardır.( Otobüsler, Kamyonlar, Mobil Vinçler, Kar ve Afetle Mücadele Araçları, İtfaiye Araçları, Çöp Kamyonları, Forkliftler, Yükleyiciler, Greyderler, Kaya Kamyonları ve diğer Maden araçları ) Bu araçlar, lastik tekerlekleri sayesinde çeşitli zeminlerde hareket edebilme özelliğine sahiptirler.
SD-C Taşımacılık bir Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçların Taşımacılığı/Nakliyesi İçin aşağıdaki aşamaları takip eder ve uygular…
Planlama: Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçların taşınması için bir plan yapılır. Bu plan, yükleme, boşaltma, güzergahın belirlenmesi, Taşımanın yapılacağı güzergah da Ağır Nakliye (Gabari Dışı Taşıma) izinlerin alınması ve diğer lojistik detayları içerir
Hazırlık: Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçların türüne, ölçülerine ve ağırlığına göre nakliyeye uygun taşıma aracı seçilir.
Yükleme: Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçlar yapıları itibari ile lastik tekerlekli olduklarından dolayı yükleme ve boşaltma işlemleri Makineyi/Aracı yürüterek gerçekleştirilebilir veya ölçüleri küçültmek için lastik tekerlekleri sökülmüş ise vinçli kaldırma metodu ile daha önceden belirlenmiş olan en uygun araca yüklemesi gerçekleştirilir, daha sonra makinenin yüklenmiş olduğu araca sabitlemesi yapılır.
Taşıma: Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçların in sorunsuz teslimi için önceden belirlenmiş güzergâhta öncü/artçı araç desteği ile trafik de güvenli seyir ve müşteri tarafın dan belirlenmiş varış noktasına ulaşım sağlanır.
Teslim: Müşteri tarafından belirlenmiş adreste yüklenmiş olduğu araçtan yüklenmiş olduğu yönteme göre eğer lastikler demonte elilmemiş ise uzman operatör Makineyi/Aracı kullanarak Yüklenmiş olduğu aracın üzerinden indirir veya lastik demonte edilmiş ise vinçli kaldırma metodu ile indirme işlemi yapılır ve Lastik Tekerlekli Endüstriyel Araçların teslimi gerçekleştiririz.