İnşaat İş Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : Windhagen, Almanya
Teslimat : İstanbul, Türkiye
Yük : Asfalt Kazıma Makinesi Taşıması/Nakliyesi

İnşaat İş Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : İzmir, Türkiye
Teslimat : Kiev, Ukrayna
Yük : Loader - Yükleyici Taşıması/Nakliyesi

İnşaat İş Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : Tekirdağ, Türkiye
Teslimat : Aıchtal,Almanya
Yük : Beton Pompası Taşıması/Nakliyesi

İnşaat İş Makineleri Taşımacılığı

Yükleme : Ankara, Türkiye
Teslimat : Münih, Almanya
Yük : Greyder Taşıması/Nakliyesi

İnşaat ve İş Makineleri Taşımacılığı/Nakliyesi, inşaat sektöründe kullanılan ağır ekipmanların, iş makinelerinin (Ekskavatör, Beko Loder, Greyderler, Asfalt Kazıma Makineleri, Sondaj Makinası, Beton Mikserleri, Beton Pompaları, Kazıcı Makine, Kırıcı Makine ) ve büyük yapı parçalarının bir yerden başka bir yere taşınması sürecidir.
İnşaat ve İş Makineleri Taşımacılığı/Nakliyesi önceden belirlenmiş taşıma için uygun araca yüklenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi için teknik bilgi ve deneyim gereklidir. Makinenin Paletli mi ? yoksa Lastik tekerlekli mi olduğu Palet veya Lastik tekerleklerin genişliği uygun ekipmanın belirlenmesindeki en önemli faktörlerdendir, örneğin palet veya lastik tekerlek merkezinin 2,55m den geniş olması durumunda kullanılacak ekipmanın da buna uygun olarak belirlenmesi son derece önemlidir.
SD-C Taşımacılık bir İnşaat ve İş Makineleri Taşımacılığı/Nakliyesi İçin aşağıdaki aşamaları takip eder ve uygular… Planlama: İnşaat / İş Makinesinin taşınması için bir plan yapılır. Bu plan, yükleme, boşaltma, güzergahın belirlenmesi, Taşımanın yapılacağı güzergah da Ağır Nakliye (Gabari Dışı Taşıma) izinlerin alınması ve diğer lojistik detayları içerir
Hazırlık: İnşaat / İş Makinesinin türüne, ölçülerine ve ağırlığına göre nakliyeye uygun taşıma aracı seçilir. Yükleme: İnşaat / İş Makineleri yapıları itibari ile paletli veya lastik tekerlekli olduklarından dolayı yükleme ve boşaltma işlemleri makineyi yürüterek gerçekleştirilir, daha önceden belirlenmiş yürüterek yükleme ve boşaltmaya uygun rampalı ve uygun genişlikte lowbed hazırlanır ve operatör tarafından makine kullanılarak yükleme gerçekleşir daha sonra makinenin yüklenmiş olduğu araca sabitlemesi yapılır.
Taşıma: İnşaat / İş Makinesinin in sorunsuz teslimi için önceden belirlenmiş güzergâhta öncü/artçı araç desteği ile trafik de güvenli seyir ve müşteri tarafın dan belirlenmiş varış noktasına ulaşım sağlanır. Teslim: Müşteri tarafından belirlenmiş adreste yüklenmiş olduğu rampalı araçtan uzman operatör makineyi kullanarak aracın üzerinden indirir ve teslimi gerçekleştiririz.