SD-C Taşımacılık ve Uluslararası Ticaret A.Ş Türkiye'den Avrupa, Orta Doğu ve BDT Ülkelerine ihracat, ithalat, transit taşımacılık hizmetleri vermektedir. SDC Taşımacılık ve Uluslararası Ticaret A.Ş ekibi olarak taşınabilir standart ölçülerden daha geniş, yüksek veya uzun, ağır ve benzeri yükleri taşıma maliyetini minimuma indirecek ve taşıma güvenliğini maksimuma yükseltecek uygun ekipmanı belirleyerek taşımanın yapılacağı güzergâh ülkelerde tüm yasal prosedürleri ve taşıma izinlerini organize ederek teslimatı güvenle gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber müşterilerimizin taleplerine göre çıkış/varış noktalarında yükleme ve boşaltma ve gümrük işlemleri konularında müşterilerimizi destekliyoruz…
Müşteri memnuniyetini artırmak adına müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılamak için tüm çalışanlarımızın aktif rol aldığı bir ekip ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyoruz. Müşterilerimiz ve bölgemizin kalkınması için çok çalışıyoruz.
Şirketimiz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı, gerçek kârlılığı, tedarikçi ilişkilerini dengelemeyi, çalışanlarını bilgilendirmeyi ve güçlendirmeyi, takım çalışması ve güncel eğitimlerle süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedeflemeyi, kaliteli hizmet sürekliliğini sağlayarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedefler. Saygılı satış ve yönetim ile kalite, tam zamanındalık ve hatasızlık en önemli kalite politikalarımızdır.