Gaz Stok Tankı Taşımacılığı

Yükleme : Bursa,Türkiye
Teslimat : Andenes,Norveç
Yük : Kriyojenik Depolama Gaz Tankı Taşıması/Nakliyesi

Gaz Stok Tankı Taşımacılığı

Yükleme : Ankara,Türkiye
Teslimat : Östersund,İsveç
Yük : Kriyojenik Depolama Gaz Tankı Taşıması/Nakliyesi

(LNG-CNG) Gaz Stok Tankı Taşıması/Nakliyesi sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) veya sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) gibi gazları depolayan ve taşıyan özel tankların nakliyesini ifade eder. Bu tür tanklar genellikle büyük, ağır ve tehlikeli yükler olduğundan, taşımacılık süreci özel dikkat gerektirir.
(LNG-CNG) Gaz Stok Tankı Taşıması/Nakliyesi oldukça hassas ve özen gerektiren bir işlemdir. Tankların doğru bir şekilde sökülmesi, önceden belirlenmiş taşıma için uygun araca yüklenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi için teknik bilgi ve deneyim gereklidir.
SD-C Taşımacılık bir (LNG-CNG) Gaz Stok Tankı Taşıması/Nakliyesi İçin aşağıdaki aşamaları takip eder ve uygular…
Planlama: Stok Tankı Tankların taşınması için bir plan yapılır. Bu plan, yükleme, boşaltma, güzergahın belirlenmesi, Taşımanın yapılacağı güzergah da Ağır Nakliye (Gabari Dışı Taşıma) izinlerin alınması ve diğer lojistik detayları içerir
Hazırlık: Eğer Stok Tankı kullanılmış ise, kazanın parçalara ayrılması, gaz ve elektrik bağlantılarının kesilmesi teknik ekiplerce prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilir.
Yükleme: Sökülen veya yeni üretilmiş Stok Tankı , Belirlenen en uygun ekipman kullanılarak belirlenmiş en uygun taşıma aracına yüklenir, ve Stok Tankı Tankın yüklenmiş olduğu araca sabitlemesi yapılır.
Taşıma: Stok Tankının sorunsuz teslimi için önceden belirlenmiş güzergâhta öncü/artçı araç desteği ile trafik de güvenli seyir ve müşteri tarafın dan belirlenmiş varış noktasına ulaşım sağlanır.
Teslim ve kurulum : Müşteri tarafından belirlenmiş adreste şayet talep ediliyor ise uygun kaldırma ekipmanı ile Tank araçtan kaldırılarak müşterinin belirlediği zemine indirilir ve yine talep ediliyor ise kurulumu yapılarak Stok Tankı teslim edilir.