Cnc Makinesi Taşımacılığı

Yükleme : Leipzig,Almanya
Teslimat : İzmir,Türkiye
Yük : Cnc Makinesi/Tezgahı Taşıması/Nakliyesi

Cnc Makinesi Taşımacılığı

Yükleme : Göteborg,İsveç
Teslimat : Ankara,Türkiye
Yük : Cnc Makinesi/Tezgahı Taşıması/Nakliyesi

Cnc Makinesi Taşımacılığı

Yükleme : Riga, Letonya
Teslimat : Ankara,Türkiye
Yük : Cnc Makinesi/Tezgahı Taşıması/Nakliyesi

Cnc Makinesi Taşımacılığı

Yükleme : Sion, İsviçre
Teslimat : İzmir, Türkiye
Yük : Cnc Makinesi/Tezgahı Taşıması/Nakliyesi

CNC Tezgahı/Makinesi taşımacılığı/nakliyesi büyük ölçekli ve ağır ekipmanlardan biri olan CNC Tezgahının/Makinesinin yerinden kaldırılması, taşınması Telim edilmesi sürecidir. CNC Tezgahları/Makineleri, otomotiv, havacılık, metal işleme, ahşap işleme ve diğer endüstrilerde kullanılan işlevsel, önemli ve değerli ekipmanlardır.
CNC Tezgahı/Makinesi taşımacılığı/nakliyesi, ekipmanın güvenliği ve performansının korunmasını sağlamak için CNC Tezgahı/Makinesi nin bilgisayarlı kontrol ünitelerinin yükleme taşıma ve teslim esnasında ıslanmaması ve kaldırma ekipmanının sapanları ile hasar görmemesi için özel bir muhafaza yapılması önemlidir.

SD-C Taşımacılık bir CNC Tezgahı/Makinesi taşımacılığı/nakliyesi İçin aşağıdaki aşamaları takip eder ve uygular…
Planlama: CNC Tezgahının/Makinesinin taşınması için bir plan yapılır. Bu plan, yükleme, boşaltma, güzergahın belirlenmesi, Taşımanın yapılacağı güzergah da Ağır Nakliye (Gabari Dışı Taşıma) izinlerin alınması ve diğer lojistik detayları içerir
Hazırlık: Eğer CNC Tezgahı/Makinesi kullanılmış ise, bulunduğu yerde CNC Tezgahı/Makinesi uzman teknik ekip tarafından kapatılması, bağlantıların kesilmesi, demonte edilebilir parçaların sökülmesi ve bilgisayarlı kontrol ünitelerinin ıslanma ve darbeye karşı güvenlik önlemleri alınarak yüklemeye hazır hale getirilir.
Yükleme: Sökülen veya yeni üretilmiş CNC Tezgahı/Makinesi Belirlenen en uygun ekipman kullanılarak belirlenmiş en uygun taşıma aracına yüklenir, ve CNC Tezgahı/Makinesi nin yüklenmiş olduğu araca sabitlemesi yapılır.
Taşıma: CNC Tezgahı/Makinesi ın sorunsuz teslimi için önceden belirlenmiş güzergâhta öncü/artçı araç desteği ile trafik de güvenli seyir ve müşteri tarafın dan belirlenmiş varış noktasına ulaşım sağlanır.
Teslim ve kurulum : Müşteri tarafından belirlenmiş adreste şayet talep ediliyor ise uygun kaldırma ekipmanı ile CNC Tezgahı/Makinesi araçtan kaldırılarak müşterinin belirlediği zemine indirilir ve yine talep ediliyor ise kurulumu yapılarak teslim edilir.