Buhar Kazanı Taşımacılığı

Yükleme : Bischofshofen, Avusturya
Teslimat : Kocaeli, Türkiye
Yük : Buhar Kazanı Taşıması/Nakliyesi

Buhar Kazanı Taşımacılığı

Yükleme : Konya, Türkiye
Teslimat : St.Petersburg, Rusya
Yük : Isıtıcı Kazan Taşıması/Nakliyesi

Buhar Kazanı Taşımacılığı

Yükleme : Oulu, Finlandiya
Teslimat : Denizli, Türkiye
Yük : Buhar Kazanı Parçası Taşıması/Nakliyesi

Buhar Kazanı Taşımacılığı

Yükleme : Ankara ,Türkiye
Teslimat : Prag, Çekya
Yük : Electric Agitator Tank Taşıması/Nakliyesi

Isı ve buhar kazanı taşımacılığı/nakliyesi, büyük ölçekli ve ağır ekipmanlardan biri olan kazanların yerinden kaldırılması, taşınması Telim edilmesi sürecidir. Isı ve buhar kazanları genellikle enerji santralleri, rafineriler, fabrikalar ve diğer endüstriyel tesislerde kullanılır. Bu kazanlar, yüksek basınç ve sıcaklık altında çalışan ve genellikle büyük boyutlara ve ağırlıklara sahiptirler.
Isı ve buhar kazanlarının taşıması/nakliyesi oldukça hassas ve özen gerektiren bir işlemdir. Kazanların doğru bir şekilde sökülmesi, önceden belirlenmiş taşıma için uygun araca yüklenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi için teknik bilgi ve deneyim gereklidir.
SD-C Taşımacılık bir Isı ve Buhar kazanlarının taşıması/nakliyesi İçin aşağıdaki aşamaları takip eder ve uygular…
Planlama: Kazanın taşınması için bir plan yapılır. Bu plan, yükleme, boşaltma, güzergahın belirlenmesi, Taşımanın yapılacağı güzergah da Ağır Nakliye (Gabari Dışı Taşıma) izinlerin alınması ve diğer lojistik detayları içerir
Sökme: Eğer Kazan kullanılmış ise, kazanın parçalara ayrılması, gaz ve elektrik bağlantılarının kesilmesi teknik ekiplerce prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilir.
Yükleme: Sökülen veya yeni üretilmiş Kazan, Belirlenen en uygun ekipman kullanılarak belirlenmiş en uygun taşıma aracına yüklenir, ve Kazanın yüklenmiş olduğu araca sabitlemesi yapılır.
Taşıma: Kazanın sorunsuz teslimi için önceden belirlenmiş güzergâhta öncü/artçı araç desteği ile trafik de güvenli seyir ve müşteri tarafın dan belirlenmiş varış noktasına ulaşım sağlanır.
Teslim ve kurulum : Müşteri tarafından belirlenmiş adreste şayet talep ediliyor ise uygun kaldırma ekipmanı ile kazan araçtan kaldırılarak müşterinin belirlediği zemine indirilir ve yine talep ediliyor ise kurulumu yapılarak teslim edilir.